współpraca z programem pocztowym EKN

Na tym forum można pisać o funkcjach jakie miałyby być dodane do Pomocnika
soworka

współpraca z programem pocztowym EKN

Post autor: soworka » poniedziałek, 20 lip 2009, 16:45

witam,
mam pytanie czy jakoś łatwo można exportować do programu pocztowego ekn?
z góry dziękuje za pomoc
jak to się robi? ;)

datatel

Re: współpraca z programem pocztowym EKN

Post autor: datatel » sobota, 26 lut 2011, 15:22

jakieś gotowe rozwiązanie by sie przydało to fakt, taki gotowy eksporcik do csv czy xml,
jestem właśnie na etapie rozpracowywania tego ekn, wiec jak ktoś ma juz jakiś szablonik z pomocnika do ekn to proszę o pomoc
zaoszczędzę trochę czasu

wificon

Re: współpraca z programem pocztowym EKN

Post autor: wificon » poniedziałek, 4 kwie 2011, 11:41

Witam

Jestem w tym samym stadium. Wildze ze jest trochę dokumentacji do EKN która napewno się przyda.
Myślę ze z pomocą autora PA damy rade :P

datatel

Re: współpraca z programem pocztowym EKN - rozwiązanie probl

Post autor: datatel » piątek, 20 maja 2011, 17:48

witam
ja używam zajebis....go programu do obsługi poczty a EKN sie umywa, to jest program msAdres, znalazłem faceta juz jakiś czas temu , naprawdę spoko koleś, ciągle poprawia program dobry jest z nim kontakt, a wysyłanie jego programem pocztę polską to przyjemność, macie wszystko,ebay,allegro, importy, exporty, kopie, xml i cała resztę , prosiłem go już jakiś czas temu aby ładnie to grało z exportem z pomocnika aukcji i facet się postarał, sprawa śmiga, po ustaleniu mapy importu, ja drukuje na etykieciarce zebra 2844 , etykietki sa fajniutkie tej samej używam do UPS, mała zmiana w konfiguracji i macie problem z głowy, drukują się kody paskowe z poczty, adresy z allegro, wasze adnotacje jak chcecie.
Jestem bardzo zadowolony bo jak przyszło mi się pobawić tym EKN to porażka , z reszto jak zwykle poczta daje ciała trochę.
Gdybyście kupowali program proszę go pozdrowić od Radka z Ostrołęki to będzie mi i jemu miło. /zniżki chyba nie będzie/ hehehe :-)

ODPOWIEDZ