Do Pana Marcina :) ... Kilka funkcjonalności

Na tym forum można pisać o funkcjach jakie miałyby być dodane do Pomocnika
ciechom

Do Pana Marcina :) ... Kilka funkcjonalności

Post autor: ciechom » piątek, 7 sie 2009, 11:18

Witam
Panie Marcinie mam kilka bardzo drobnych sugestii które niezmiernie ułatwiły by mi pracę z PA ...

1. Na listach "Aukcje Trwające" bardzo fajnie jak by można było widzieć (i po nim wyszukiwać) pole "Kod towaru" taki jak jest w "Foldery towarów". Dzięki temu bardzo łatwo można by wyszukać jakiś towar wystawiony na aukcji. W moim przypadku w tytułach aukcji nie mam możliwości wprowadzenia dodatkowych numerków i ciężko mi sprawdzać która aukcja dotyczy którego towaru :(

2. W "Foldery towarów" przydała by się informacja czy dany towar jest obecnie na listach "Aukcje trwające" tzn czy jest wystawiony. Strasznie trudno w tej chwili sprawdzić czy dany towar już wystawiliśmy czy jeszcze nie.

3. Brakuje mi możliwości samodzielnego decydowania jakie pola mają być pokazywane na listach. W szczególności np. na listach "Aukcje trwające" nie mam możliwości pokazania ceny "Kup teraz" czy też kodu towaru o czym pisałem w pok. 1. Co prawda widać ta cenę na "Podglądzie" aukcji ale dla mnie dużo wygodniej byłoby w głównej tabeli

Byłbym niezmiernie wdzięczny jak by się udało w miarę szybko wprowadzić te udogodnienia ...

ODPOWIEDZ