kilka pytń - propozycji

Na tym forum można pisać o funkcjach jakie miałyby być dodane do Pomocnika
marcin3city

kilka pytń - propozycji

Post autor: marcin3city » czwartek, 22 paź 2009, 01:59

Witam,
Właśnie chciałbym zacząć uzywac programu ale mam kilka pytań, do tej pory używałem asystenta,
1 Dlaczego w aukcjach wysłanych za pobraniem nie można zrobić tak aby wyświetlała się pełna kwota czyli kwota wysyłki oraz przedmiotu, jak jest coś za np 50zł i wysyłka to 15 powinno być w wartości 65zł tak łatwiej odznacza się wpłaty po kwocie jak przychodzą pobrania. (mozna byłoby wpisywać nawet kwotę pobrania odznaczając aukcję że ma to być pobranie)

2 to tam gdzie mamy pasek z nr, tytuł, kontrahent, cena,ilość ,wartość,data, powinno też być dodatkowe notatki tak aby notatki były wyświetlane na liście oraz wspomniana już przeze mnie wartość całkowita wraz z wysyłką (ale to tylko przy pobraniach zaś notatki przy wszystkich listach) nawet jak już były by same notatki to pisać można by było sobie pobranie 65zł i tyle... tak jak jest to w asystencie zrobione i jest to dobra opcja.

3, czy jest możliwość dodania danych do listy wydruków, tzn że jak lecimy sobie po kolei wysyłki to po wybraniu wysłana dodajemy do listy wydruku i jest ona nr 1 na liście i kolejna wypisujemy sobie kopertę, pakujemy i odznaczamy że wysłana i jest nr 2 na liście itd, później można wydrukować sobie np książkę nadawczą? Czy trzeba najpierw ja drukować? często tak jest że podczas pakowania trzeba coś jeszcze dodać albo zmienić i wtedy sobie możemy manewrować naszą książką nadawczą a tak to musimy drukować nową.... możne tak można robić jeżeli tak to w jaki sposób bo nie mogę znaleźć

4 czy jest możliwość aby po zminimalizowaniu program minimalizował się do paska startu a nie do traya?

5. Czy jest możliwość aby program pobierał też z serwera allegro komentarze które wystawiliśmy my? i dodawał je do danych transakcji? czy aby były widoczne przy danych aukcjach w programie to trzeba wystawiać komentarze przez program?

Ogólnie bardzo fajnie program jest zrobiony ale poprawiłbym kilka spraw opisanych wyżej :)

Pozdrawiam Marcin

ODPOWIEDZ