WERSJA SIECIOWA KIEDY ??????????????????

Na tym forum można pisać o funkcjach jakie miałyby być dodane do Pomocnika
kosmetyki_ck
Posty: 34
Rejestracja: piątek, 9 paź 2009, 09:18

WERSJA SIECIOWA KIEDY ??????????????????

Post autor: kosmetyki_ck » wtorek, 23 lut 2010, 17:25

pytanie do twórcy programu?????????????????????? program w obecnej wersji zaczyna nadawać się już tylko dla amatorów co z firmami które powaznie podchodza do sprzedaży na allegro??? Duże obroty duza sprzedaż duzo danych. Panie Marcinie Pan wie co to znaczy w obecnej wersji???? "pytanie retoryczne".konieczne jest stworzenie wersji sieciowej aby normalnie funkcjonowac ze sprzedaża kiedy będzie dostepna? prosze o konkretną odpowiedź?

Marcin
Admin forum
Posty: 352
Rejestracja: środa, 4 sty 2006, 18:50
Lokalizacja: Chojnice
Kontakt:

Re: WERSJA SIECIOWA KIEDY ??????????????????

Post autor: Marcin » środa, 24 lut 2010, 10:25

To samo pytanie zadał mi Pan kilka tygodni temu przez e-mail. Odpowiem tak jak ostatnio:

Aktualna wersja programu może działać wolno w sieci, gdyż wykorzystuje silnik bazy, który nie jest dedykowany do pracy w sieci.

Pomocnik aukcji 2.0 będzie wykorzystywał serwerową bazę danych, dzięki czemu praca w lokalnej sieci z programem będzie znacznie szybsza. Ponadto wczytywanie listy transakcji zakończonych gdzie byłoby np. 50 tyś. transakcji potrwa chwilę, gdyż listy będą wczytywały się porcjami (tylko te dane, które aktualnie mają być pokazane), dzięki czemu komunikacja z bazą w sieci lokalnej jak i z bazą znajdującą się w Internecie będzie bardzo szybka.

Niestety nie mogę powiedzieć kiedy dokładnie zostanie udostępniona wersja 2.0, gdyż prace nad programem jeszcze trwają.

kosmetyki_ck
Posty: 34
Rejestracja: piątek, 9 paź 2009, 09:18

Re: WERSJA SIECIOWA KIEDY ??????????????????

Post autor: kosmetyki_ck » środa, 24 lut 2010, 12:15

TAK DOKŁADNIE CZYLI ODPOWIEDŹ ŻADNA.........TAK JAK I KONTAKT Z PANEM CHCE PAN ABY PANA TRAKTOWAĆ POWAŻNIE A INNYCH SAM TAK NIE TRAKTUJE.PROWADZIMY LEGALNĄ DZIAŁANOŚŚ OPIERAJĄCĄ SIĘ NA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ KTÓRA SIĘ ROZWIJA A U PANA OD ROKU WSZYSTKO TKWI W MIEJSCU.CZEKA PAN NA USTERKI I DOPIERO JE NAPRAWIA MIMO IZ POSIADA PAN INFORMACJE WCDZEŚNIEJ O MOZLIWOŚCI ICH WYSTĄPIENIA NIE WIEM CZY ZDAJE SOBIE PAN WOGÓLE SPRAWE JAKIE POTĘŻNE STRATY PONOSZĄ ALLEGROWICZE POPRZEZ NIEPRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE POMOCNIKA????? MYSLĘ ŻE PAN DOSKONALE WIE ALE MA TO WSZYSTKO GDZIEŚ. SPRZEDAZ INTERNETOWA ROZWIJA SIĘ Z ROKU NA ROK A PAN NIE DOSTOSOWUJE DO TEGO SWOJEGO PROGRAMU.JEDEN PRACOWNIK NAM NIE WYSTARCZA NA OBSŁUGĘ KONTA I PRZEZ TO ŻE POMOCNIK NIE NADAJE SIĘ DO PRACY SIECIOWEJ MUSIMY PRACOWAC NA 2 ZMIANY.TAK NAPRAWDĘ GDYBY PAN SIĘ ZA TO WZIAŁ TO JEST KWESTIA NAJDŁUŻEJ 2-3 MIESIĘCY I POMOCNIK BYŁBY GOTOWY NO ALE WIADOMO.......10zŁ ZA MIESIAC OD TYSIĘCY UŻYTKOWNIKÓW WYSTARCZA....I POZOSTAJE PAN GŁUCHY NA GŁOSY TYCH DZIEKI KTÓRYM PAN ZARABIA.....

ODPOWIEDZ