Hurtowe dodawanie wielu zdjec do aukcji i publikacji ftp

Na tym forum można pisać o funkcjach jakie miałyby być dodane do Pomocnika
Marivo

Hurtowe dodawanie wielu zdjec do aukcji i publikacji ftp

Post autor: Marivo » poniedziałek, 14 lut 2011, 00:07

Witam

Mam taki pomysl co do pewniej funkcji w programie otoz idealnym rozwiazaniem np dla dzialanosci naszej firmy byloby hurtowe dodawanie zdjec do aukcji podczas jej tworzenia przed publikacji ftp

Prosze o opinie osob ktorym ten pomysl sie podoba i samego tworce programu

Nie ukrywam ze bylo by to dla nas idealne rozwiazanie ktore poprawilo by szybkosc wystawiania aukcji i skrocilo czas ladowania kazdego zdjecia oddzielnie !

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Marivo

Re: Hurtowe dodawanie wielu zdjec do aukcji i publikacji ftp

Post autor: Marivo » piątek, 18 lut 2011, 19:09

Marivo pisze:Witam

Mam taki pomysl co do pewniej funkcji w programie otoz idealnym rozwiazaniem np dla dzialanosci naszej firmy byloby hurtowe dodawanie zdjec do aukcji podczas jej tworzenia przed publikacji ftp

Prosze o opinie osob ktorym ten pomysl sie podoba i samego tworce programu

Nie ukrywam ze bylo by to dla nas idealne rozwiazanie ktore poprawilo by szybkosc wystawiania aukcji i skrocilo czas ladowania kazdego zdjecia oddzielnie !

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

haslooooooooooooooooooooooooooooooooo czy wogole ktos na tym forum jest czy wlasciciel programu ma ochote udoskonalac progeam !! chetnie zaplace za funkcje ktore przyspiesza wystawianie aukcji panie marcienie prosze wziasc pod uwage ze z pana programu korzystaja duze firmy moja wystawia najwiecej aukcji na allegro kolo 20tysiecy aukcji miesiecznie chetnie bym chcial to przyspieszyc jescze i zwiekszyc ilosc wystawianych aukcji prosze o kontakt

ODPOWIEDZ