dane z formularza zapłaty i dostawy

Na tym forum można pisać o funkcjach jakie miałyby być dodane do Pomocnika
artczy1

dane z formularza zapłaty i dostawy

Post autor: artczy1 » piątek, 20 sty 2012, 17:09

Witam

Myślę że już najwyższy czas, żeby w pomocniku dodać funkcję zaczytywania danych z formularza. Allegro przestało już dokonywać rewolucyjnych zmian. Ponad połowa klientów wypełnia ten formularz, i jeżeli się tam pojawi adres do wysyłki inny to trzeba go ręcznie wpisywać.

Dlatego prośba do autora na forum o dodanie tej użytecznej i bardzo potrzebnej funkcji.

Pozdrawiam
Artur

awa1227

Re: dane z formularza zapłaty i dostawy

Post autor: awa1227 » piątek, 20 sty 2012, 21:17

Popieram jak najbardziej.

artczy1

Post autor: artczy1 » piątek, 19 paź 2012, 08:58

Ponawiam prośbę o wczytywanie danych z formularza. Przecież to nie jest tak dużo roboty, wystarczy zamienić źródło pobieranych danych. Obecnie adres do wysyłki jest pobierany z danych do wysyłki ustawionych na koncie allegro, wystarczy zmienić to na pobieranie danych z formularza (nie wiem jak to wygląda w webApI ale to jest chyba tylko podmiana zmiennych pobieranych od Allegro, czyli zamiast wczytywanej zmiennej x niech będzie wczytywana zmienna y.)
Taka zmiana bardzo by ułatwiła pracę wszystkim co korzystają z pomocnika, bo w tej chwili musimy robić coś co program powinien automatycznie robić.

angleblue63

Post autor: angleblue63 » poniedziałek, 19 lis 2012, 12:17

Allegro od marca wprowadza rozbudowane cenniki dostawy w przypadku wysyłek kilku przedmiotów lub wysyłek z kilku aukcji tego samego Klienta. Chciałem zapytać czy pojawi się nowa wersja Pomocnika zawierająca taką opcję?

kosmetyki_ck

Post autor: kosmetyki_ck » wtorek, 4 cze 2013, 14:36

Można sobie pomarzyć widzicie jak autor programu reaguje na sugestie i pomysłu- MILCZENIEM

ODPOWIEDZ